MAGIC WRAP

 

Jedinečné ošetření, které Vám pomůže získat krásný vzhled a hezkou postavu! Jste-li unavení s ochablou kůží, máte celulitidu nebo extra tuk, čtěte dál…

Ve spojených státech, kde toto ošetření vzniklo, je Body Wrap název pro tělový zábal. Jedná se o zabalení těla do osmi bandáží, které jsou předem namočené a zahřáté ve speciální lázni. V tomto případě jde o rozptyl tekutin, tedy odpadních látek přes membránu pokožky. Magic Wrap zpevňuje uvolněnou pokožku, obnovuje její elasticitu, stlačuje a zeštíhluje zóny ve kterých se nejvíce ukládá tuk.

A to ještě není vše… 

 Nejdůležitější součástí ošetření je dokonalá detoxikace, kdy zábal pomáhá vytáhnout škodliviny, které jsou uloženy pod kůží a Vy se budete cítit zdravější a krásnější!

Toto ošetření je vhodné provádět též po kavitaci a liposukci!

 

Co může detoxifikace tukových buněk udělat s celulitidou

 

 

Jaké jsou účinky Magic Wrap?

 • Zvyšuje krevní oběh a lymfatickou drenáž.
 • Obsahuje mnoho vitamínů a minerálních látek.
 • Má protizánětlivé účinky prospěšné jako podpůrná léčba u ekzémů, lupénky, akné, atd.
 • Pomáhá při bolestech hlavy, svalů a zácpě.
 • Detoxikuje tkáně a pomáhá odstraňovat nečistoty s těla, je vhodný též po chemoterapii.
 • Odstraňování toxických odpadů vede ke snížení celulitidy.
 • Odstraňuje nadměrnou vodu a tím snižuje oteklost.
 • Optimalizuje rovnováhu kyselin.
 • Posiluje imunitní systém.
 • Urychluje metabolismus a podporuje hubnutí.
 • Zvyšuje energii.
 • Snižuje únavu.
 • Relaxuje tělo a mysl a tím pomáhá při nespavosti.
 • Zlepšuje vzhled pokožky, barvu, hladkost, snížení vrásek a zvýšení vlhkosti a stahování pórů.
 • Formuje postavu po zhubnutí nebo těhotenství.
 • Podporuje ztráty tukových zásob v podkoží, při pravidelné aplikaci snižuje tělesné tvary až o 1 konfekční velikost. Již po prvním zábalu jsou znatelné výsledky o několik cm.

Účinnost prokázána u 100% testujících.

Magic Wrap měření

*  Kombinace účinných látek a bandáží způsobují při pravidelné aplikaci silnou redukci tuku a vody v podkoží odváděním toxinů přes lymfatický systém.

* Obsahuje luxusní směsi minerálních a výživných látek, minimální množství levného bahna.

* Vysoký komfort při práci s tímto produktem, není potřeba sprcha a pracné smývání zábalu s těla. Zbytky, které zůstanou v pórech ještě blahodárně účinkují několik dní po zábalu.

*  Patentovaná technologie bandáží, kvalita a rozměry navrženy pro přesné a bezpečné komprese a snadnou a rychlou manipulaci. Rozdílnost spočívá v tom, že nehrozí zpomalení krevního a lymfatického oběhu zbytečným nesouvislým stahováním více vrstev a množství např. zdravotnických obinadel.
Osm vysoce kvalitních bandáží stačí k zabalení celé postavy a tím šetří čas a minimalizuje vychladnutí již zabalených částí postavy
.

 

 

Reakce zákazníků

pan Tomáš, 21 let

Jsem velmi rád, že jsem vyzkoušel Magic Wrap. Vždy byl trochu problém moje břicho, až nyní jsem spokojen. Vždy když mám nějakou zvláštní příležitost, objednávám se na svůj oblíbený wrap!
 
paní Ema, 37 let
Když jsem se po dvou dětech vracela zpět do práce, rozhodla jsem se, že musím udělat něco se svou postavou. Kamarádka mi doporučila Magic Wrap. Po prvním zábalu jsem ztratila 26 cm. Byla jsem nadšená a nechtělo se mi tomu věřit. Hned jsem se objednala na další wrap!
pan Vilém, 35 let
Když mě moje známá požádala o radu, jestli má začít podnikat s Magie Wrap, nebyl jsem si jistý, dokud jsem to nevyzkoušel sám na sobě. Nikdy jsem nebyl štíhlý a žádné diety nezabíraly. Po prvním zábalu jsem ztratil 32cm. Nechal jsem si udělat celou kůru a na wrap chodím dodnes. Nikdy nezapomenu na ten pocit po prvním wrapu.
paní Alžběta, 28 let
Jako lékařka se automaticky zajímám o vše co se týče zdravého životního stylu.. Jsem ráda, že mohu pravidelně detoxikovat své tělo pomocí Magic Wrap! Krásný vzhled je pro mne velmi důležitý.
paní Tereza, 39 let
Jsem natolik zaneprázdněná, že nemám vůbec čas na cvičení. Když mně můj přítel požádal o ruku, potřebovala jsem do svatebních šatů rychle dobře vypadat. Tehdy mi velmi pomohl Magic Wrap, ztratila jsem tenkrát 28 centimetrů. Dodnes když potřebuji rychle stratit pár centimetrů navštívím salon a nechám si udělat svůj wrap.
 

Pokud se chcete také podělit o Vaše zkušenosti, napište nám na E-mail:bczlin@email.cz, rádi je zveřejníme.

 

Materiály byly použity z centrály Magic Wrap.cz